Poznaj nas

food is our love language

kilka słów o mnie

Cześć, nazywam się Patrycja!

Jedzenie zawsze było dla mnie ważnym elementem różnych wydarzeń, swego rodzaju celebracją i sposobem na okazanie bliskim, że są dla mnie ważni. Kilka lat temu zostałam zdiagnozowana w kierunku celiakii i musiałam na zawsze wyrzucić ze swojego życia gluten (żegnajcie, ciepła pizzo i zimne piwko). To spowodowało, że jeszcze bardziej zaprzyjaźniłam się z własną kuchnią i nauczyłam wielu nowych rzeczy.

Zapragnęłam móc dzielić się swoją pasją i tak powstał The Box - zaczęło się od pudełek pełnych różnorodnych przekąsek, stworzonych, by się nimi dzielić podczas spotkań towarzyskich. Szybko jednak moje horyzonty poszerzyły się o nowe możliwości, a oferta o kolejne propozycje.

Poza Boxami, oferujemy większe zlecenia z dojazdem do klienta, gdzie wykonujemy indywidualnie zaprojektowane deski i stoły pełne przekąsek. Idealne na większe wydarzenia pełne bliskich osób.

W kuchni stawiamy na kreatywność! Organizujesz imprezę tematyczną? Halloween z bohaterami Marvela? Sylwestra w stylu lat 20?

Nasze Boxy i deski dostosujemy do wskazanego przez Ciebie motywu! Zamiast nudnych, wiejskich stołów oferujemy włoski, francuski, grecki, hiszpański, no jaki sobie można wymarzyć - zrobimy wszystko!

Jako celiaczka wiem, jak ciężko jest zjeść na mieście, dlatego moje produkty mają opcję wykluczenia glutenu, laktozy, a nawet (całkowicie) produktów odzwierzęcych.

Jedzenie jest naszym językiem miłości i chcemy uczyć innych jak nim rozmawiać.

Jedzenie zawsze było dla mnie ważnym elementem różnych wydarzeń, swego rodzaju celebracją i sposobem na okazanie bliskim, że są dla mnie ważni.

Jako celiaczka, bardzo chciałabym nie wykluczać nikogo na dietach eliminacyjnych - wiem, jak ciężko jest nam zjeść poza domem.

Jedzenie jest naszym językiem miłości i chcemy uczyć innych jak nim rozmawiać. nasze boxy doskonale personalizujemy, w zależności od okazji.

the box stworzony został z chęci dzielenia się swoją pasją. The box, czyli pudełka pełne dobra spersonalizowane właśnie dla Ciebie

Zaobserwuj naszego Instagrama!

Skontaktuj się z nami

Masz pytania? A może chcesz złożyć zamówienie? Napisz do nas i daj nam znać co możemy dla Ciebie zrobić. Z chęcią odpowiemy na wszystkie pytania - to nasza pasja.

Kontakt

Bądź na bierząco

© The Box wszelkie prawa zastrzeżone